Перейти до основного вмісту
Кафедра

14 квітня кафедру радіотехніки та інформаційної безпеки відвідав наш стейкхолдер – заступник керівника Підрозділу детективів цифрової криміналістичної лабораторії Національного антикорупційного бюро України Дмитро МОЙСЮК.
У рамках візиту відбулася зустріч із гарантами освітніх програм: директором Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Петром ШПАТАРЕМ, заступницею директора Маргаритою РОЖДЕСТВЕНСЬКОЮ, доцентами кафедри Галиною ЛАСТІВКОЮ та Володимиром БРАЇЛОВСЬКИМ, а також викладачами, які входять до груп забезпечення освітніх програм.
img_2022
В рамках зустрічі обговорювалися питання розвитку ОП, що реалізуються на кафедрі. Передусім, йшлося про освітні програми за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації». Як і під час  інших зустрічей зі стейкхолдерами, було наголошено на важливості приділення значної уваги вивченню англійської мови здобувачами освіти, адже це є ключовим інструментом формування компетентностей, необхідних для майбутніх фахівців у сфері кібербезпеки та захисту інформації. Особливість освітніх програм, яка полягає в опануванні мовних навичок та забезпеченні високих результатів навчання, була визначена як одна з пріоритетних складових успішної професійної підготовки випускників.  
Ще однією темою для обговорення стала можливість залучення Дмитра Георгійовича до освітнього процесу, зокрема: наповнення теоретичної та практичної складових дисципліни «Цифрова криміналістика», організація проходження практики студентами та перспективи проведення літньої школи для викладачів і здобувачів освіти.
Завідувач кафедри Андрій САМІЛА разом із викладачами ознайомили гостя з навчальною та науковою інфраструктурою кафедри. Було продемонстровано лабораторії вбудованих систем, моделювання і синтезу радіоелектронних засобів, радіоспектроскопічних та медіаінформаційних систем, технічних засобів захисту інформації, криптографії та стеганографії (майбутній кіберполігон).

Зустріч пройшла продуктивно: окрім освітніх аспектів, учасники обговорили й наукову співпрацю. Зокрема, йшлося про участь співробітників НАБУ у міжнародній конференції «Physical and Technological Problems of Transmission, Processing, and Storage of Information in Infocommunication Systems» та публікацію наукових статей у журналі «Security of Infocommunication Systems and Internet of Things».
Залучення практиків такого рівня є важливим кроком для підвищення якості освіти. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності