
- середа, 28 травня 2025 р.
- Кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки
Можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії студентів кафедри забезпечується широким переліком вибіркових дисциплін університетського та кафедрального рівнів. Вибіркові дисципліни університетського переліку зорієнтовані на підвищення загальноосвітнього рівня. Другий перелік дає можливість доповнювати та підсилювати освітні компетентності професійного спрямування. Крім того, здобувачам освіти, які мають найкращі результати у навчанні та інших видах діяльності, пропонують розширити можливості у розвитку фахових компетентностей через участь у програмах національної академічної мобільності.
У рамках програми національної академічної мобільності двоє здобувачів освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем та ІоТ») Мельничук М. І. та Тараненко В. А. опановували у Хмельницькому національному університеті в дистанційному режимі навчальну дисципліну «Супутникові інформаційні мережі та системи».
Водночас як взаємообмін вибірковими освітніми компонентами, студенти першого (бакалаврського) рівня підготовки за ОПП «Телекомунікації, медійні технології та інтелектуальні мережі» ХНУ Трохимчук М. І. та Савіцький А. В. в дистанційному форматі вивчали навчальну дисципліну «Пристрої приймання і обробки сигналів» на кафедрі радіотехніки та інформаційної безпеки ЧНУ.
28 травня 2025 р. студенти ЧНУ разом з гарантами освітніх програм за спеціальністю 172 – Електронні комунікації та радіотехніка Браїловським В. В. (ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем та ІоТ») та Рождественською М. Г. (ОПП «Радіотехінка») здійснили візит до Хмельницького національного університету з метою ознайомлення з освітнім процесом, інфраструктурою закладу та виконання лабораторних робіт. Під час перебування в м. Хмельницькому представники делегації ЧНУ мали можливість відвідати музей ХНУ, пройти практичне навчання у сучасних лабораторіях, поспілкуватися з викладачами, отримати цікавий досвід і розширити своє уявлення про освітні підходи в інших закладах вищої освіти. Такий досвід сприяє розвитку академічної мобільності та наукового потенціалу, поглибленню професійних компетентностей здобувачів освіти.
Візит завершився обговоренням результатів і врученням академічних довідок учасникам програми. Студенти відзначили високий рівень організації, привітність приймаючої сторони та практичну користь отриманих знань.
Щиро дякуємо завідувачу кафедри кафедри телекомунікацій, медійних та інтелектуальних технологій ХНУ професору Сергію ПІДЧЕНКУ, викладачам кафедри, а також завідувачу кафедри кібербезпеки ХНУ доценту Юрію КЛЬОЦУ за змістовне спілкування та насичену програму!