Перейти до основного вмісту

Міжнародна діяльність кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки

 Від початку свого створення у 1989 році кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки окрім підготовки спеціалістів також активно розвивала співпрацю із закордонними дослідниками та установами. Міжнародна діяльність кафедри в останні роки зосереджена за двома напрямками:

Кафедра випускає студентів за трьома освітніми рівнями: бакалавр, магістр та PhD. В рамках міжнародних програм мобільності ЄС студенти кафедри мають змогу навчатися в провідних ВНЗ Європи. Зокрема це підтверджується мобільностями студентів у провідних наукових установах Європейських країн згідно грантів Erasmus Mundus та інш.:

imagelenkovska

Ленковська Марія під час стажування в Словацькому технічному університеті, м. Братислава, Словаччина

usevych

Усевич Ігор під час стажування в університеті Аалто, м. Еспоо, Фінляндія (2014-2015 рр.)

vlasenko

Віталій Власенко під час стажування в Гронінгенському університеті, м. Гронінген, Нідерланди

20160508_171111-2

Круліковський Олег під час стажування в Туринській політехніці, м. Турин, Італія

dima

Вовчук Дмитро під час стажування в університеті Аалто, м. Еспоо, Фінляндія (2014-2015 рр. та 2017р.)

Кафедра зосереджує зусилля на неперервній  якісній підготовці студентів та залучає закордонні установи для проведення спільних магістерських досліджень зокрема це підтверджується активною співпрацею та договорами про спільні дослідження із:

-        Університетом Мухаммадія Тасікмалая, м. Тасікмалая, Індонезія;

-        Тель-Авівським університетом, м. Тель-Авів, Ізраїль;

-        Туринській політехніці, м. Турин, Італія;

-        Рижський технічний університет, м. Рига, Латвія;

-        Університетом імені Штефана Великого, м. Сучава, Румунія;

-        Люблінська політехніка, м. Люблін, Польща.

Завдяки співпраці викладачів кафедри вдалося отримати якісне обладнання для покращення навчального процесу, зокрема:

-        Канадська компанія Тектелік надала свою продукцію для створення курсів в галузі IoT (Браїловський В.В., Саміла А.П.).

-        Cisco надає програмне забезпечення для підготовки студентів в галузі безпеки комунікацій (Рождественська М.Г., Ластівка Г.І.).

-        Компанія Інтел в рамках Intel FPGA Academy Program постійно надає своє найновіше обладнання на балі FPGA, що сутєво та якісно розширило матеріальну базу кафедри як в плані навчання студентів так і їх досліджень (Круліковський О.В.).

-        Згідно договору про співпрацю між Тель-Авівським університетом (м. Тель-Авів, Ізраїль) та ЧНУ, лабораторія мікрохвиль отримує підтримку у вигляді вимірювальних пристроїв та комплектуючих для наукових досліджень у ГГц діапазоні частот (Хобзей М.М., Ткач В.О.)

Студенти кафедри є активними учасниками професійного товариства IEEE та приймають активну участь в міжнародних конференціях під егідою IEEE.

Студенти кафедри активно приймають участь в щорічному міжнародному конкурсі International Students Contest on Information Security CTF-USV, який проводиться на базі університету імені Штефана Великого, м. Сучава, Румунія. Це дає змогу студентам кафедри порівняти свої навички із колегами з інших університетів сусідніх країн.

florentsiia

Асистент кафедри Вовчук Дмитро та аспіранти Микола Хобзей і Ткач Владислав на конференції EUCAP 2023, м. Флоренція, Італія

Викладачі кафедри в рамках програм академічної мобільності активно відвідують закордонні установи та співпрацюють із їхніми дослідниками. Кафедра організовує спільну конференцію із факультетом електротехніки та комп'ютерних наук університету імені Штефана Великого. В рамках цієї співпраці кафедру радіотехніки та інформаційної безпеки нагороджено великою медаллю професора Дорела Черномазу за організацію конференції PREDT 2021.

medal-usvmedal-usv-2Конференція PREDT 2021

Викладачі кафедри та аспіранти виконують спільні наукові дослідження та проєкти із закордонними партнерами. 

Асистент кафедри Галюк С.Д. та аспіранти Хобзей Микола і Ткач Владислав активно співпрацюють із колегами із Тель-Авівського університету (м. Тель-Авів, Ізраїль) над дослідженнями в галузі метаматеріалів, Туринської політехніки (м. Турин, Італія) - використання детермінованого хаосу у сучасних системах захищеного зв'язку, а також Рижським технічним університетом (м. Рига, Латвія) - розвиток сучасних систем телекомунікацій. 

florentsiia-dopovid

Доповідь на конференції 17th European Conference on Antennas and Propagation 2023, м. Флоренція, Італія

ryha

Викладачі та аспіранти кафедри на 2023 IEEE Workshop on Microwave Theory and Technology in Wireless Communication, м. Рига, Латвія

Аспірант Хобзей Микола за свій дослідницький проект “Розумні нелінійні метаповерхні для зашифрованого бездротового зв’язку” став лауреатом стипендії 2023 IEEE Antennas and Propagation Society.

mykola

Асистент кафедри Володимир РУСИН виступив із пленарною доповіддю «Нелінійні осцилятори та хаотичні генератори» на І Міжнародній конференції «Padangsidimpuan International Conference on Applied Science, Engineering and Technology» (PIC-ASET 2020), що була організована двома університетами Індонезії (Universitas Muhammadiyah Tapanuli Selatan та Universitas Muhammadiyah Tasikmalaya) в онлайн режимі на основі ZOOM платформи.

rusyn

Професор кафедри Саміла А.П. та аспіранти Сафронов Ігор. і Мойсюк Олександр співпрацюють із дослідниками із Люблінської політехніки (м. Люблін, Польща) над дослідженнями в галузі ЯКР спектроскопії.

 

Асистент кафедри Русин Володимир виконує спільні дослідження із дослідниками Університету Мухаммадія Тасікмалая (Індонезія). Тематикою досліджень є нові математичні та схемотехнічні рішення хаотичних та гіперхаотичних систем та схем. По даному напряму досліджень Володимиром Русином опубліковано ряд спільних наукових праць, що індексуються у високорейтинговій науковометричній базі SCOPUS. Співавторами є провідні світові науковці з Індонезії, Малайзії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Греції, Індії.

 

Асистент Круліковський Олег та аспіранти Герман Юрій і Ваврін Олег співпрацюють із дослідниками університету Штефана Великого (м. Сучава, Румунія) та компанії Potomac Research LLC (м. Александрія, Вірджинія, США)  над проєктами в галузі прикладної електроніки. Також асистент Круліковський Олег є учасником Intel FPGA Academy Program та LHCb Romanian Group.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності