Училище

Агітаційна робота із випускниками ВПТУ Радіоелектроніки №15

23 лютого 2024 року в рамках агітаційної кампанії кафедри «Радіотехніки та інформаційної безпеки» відбулась зустріч асистента кафедри к.т.н. Косована Григорія Васильовича з випускниками Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки №15, спеціальності Фаховий молодший бакалавр: спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” за програмою “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”.

photo_2024-02-26_15-37-27 photo_2024-02-26_15-37-20photo_2024-02-26_15-37-20

На зустрічі випускникам училища було детально розказано про можливість вступу на навчання до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та продовжити здобувати вищу освіту в галузі 172 – Електронні комунікації та радіотехніка за освітньою програмою «Безпека інформаційно-комунікаційних систем та інтернету речей». Випускники були ознайомлені з майбутньою програмою підготовки за даною спеціальністю та з матеріально технічною базою кафедри. Також було обговорено особливості майбутнього вступу та можливі терміни подачі документів.

photo_2024-02-26_15-37-41

Крім того випускникам училища також було запропоновано обрати спеціальність 125 – Кібербезпека та захист інформації, що теж є однією з сильно затребуваних спеціальностей на ринку праці.

photo_2024-02-26_15-37-24

Випускників, бажаючих більше дізнатися про кафедру «Радіотехніки та інформаційної безпеки», було запрошено на екскурсію, де вони зможуть в повній мірі ознайомитись з можливостями кафедри по підготовці майбутніх фахівців.