1 березня відділ комунікацій та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

1 березня відділ комунікацій та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує на чергову відкриту онлайн-лекцію: «Кібербезпека: захищаємось від зловмисників». Спікерами лекції будуть к.т.н., доцентки кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Галина Ластівка та Маргарита Рождественська.

Під час лекції говоритимемо про:

• про поняття щодо кібербезпеки та кіберзхахисту;
  • практичні рекомендації з безпечного користування Інтернет-ресурсами, бездротовими технологіями;
  • типові випадки застосування соціальної інженерії та ефективна протидія її шкідливим наслідкам.

Лекція відбудеться у онлайн форматі 1 березня о 14:40. Долучитись можна за посиланням.
Тривалість відкритої лекції - до 60 хв.

Запрошуємо всіх охочих!